HAKKIMIZDA

Kentin kalbinde 54.000 m² alanda yükselen, her dairenin eşsiz göl  ve şehir manzarasına baktığı Kent İncek sizin için kurgulanmış kusursuz bir konseptte hayat buluyor.

2+1’den 5+1’e daire seçeneklerinin bulunduğu projemizi, 33.000 m² yeşil alan, peyzaj havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahasından oluşan rekreasyon alanları; kapalı yüzme havuzu ve fitness center ile büyüleyici bir yaşamın tüm ayrıntılarını sunuyor.

Güneş ışıklarında parlayan çimenler, çevrenizi saran ağaçlar ve muhteşem Mogan Gölü manzarası; Kent İncek doğayla baş başa bir yaşamın kapılarını sizin için aralıyor.

40 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Besa İnşaat A.Ş. tecrübesi ve güvenirliği ile ülkemizin saygın ve lider inşaat firmasıdır.

Yıllar boyunca, Ankara’da yüzlerce aileye modern yaşam alanları kazandırmış ve kalite anlayışıyla güvenin simgesi, büyük konut projelerine imza atmıştır.

Enerji ve Telekom sektörlerinde de faaliyet gösteren Besa İnşaat A.Ş., uzman ve tecrübeli kadrosu ile hem konut hem de alışveriş merkezi, ofis, otel, vb. inşaat alanlarında, çalışmalarını sürdürmektedir.

Kent İncek projesinde de deneyimlerinin ışığında, yatırımcılar için avantajlı, oturmak isteyenler için estetik, modern ve fonksiyonel konutlar inşa edecektir.

Salih Bezci
BESA İNŞAAT A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

1998 yılında Ankara’da kurulan Göksu Grup İnşaat kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden bu günlere gelmiştir.

Yıllar içinde yurt genelinde birçok projede hizmet veren Göksu Grup İnşaat; yurt dışı müteahhitlik alanında da ülkemizi başarı ile temsil etmiştir.

Kent İncek projesinde ülkemizin saygın firması Besa Grup ile yolları kesişen Göksu Grup İnşaat kendisine ve Besa Grup’a yakışır bir kalite ve estetik anlayışıyla projeyi başarıyla tamamlamayı hedeflemektedir.

Hasan Gökalp
GÖKSU GRUP İNŞAAT
Yönetim Kurulu Başkanı

Kent İncek’e Hayat Verenler...

Ayşin Sevgi KARAKURT

Proje Mimarı

Gökhan AKSOY

Proje Mimarı

Dr. Z. Murat MEMLUK

Peyzaj Mimarı

  • Mimari: Gökhan Aksoy Mimarlık Müh. Müş. İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Ayşin Sevgi Mimarlık Müh. ve Müş. Hizm. Ltd. Şti.
  • Peyzaj: MD Peyzaj Çevre Düzenleme Kentsel Tasarım San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Statik: Dumanoğlu Mühendislik Müşavirlik San. Tic. Ltd. Şti.
  • Mekanik: Metta Mühendislik Müşavirlik ve Ticaret Ltd. Şti.
  • Elektrik: Akay Mühendislik Mimarlık İnşaat ve San. Ltd. Şti.